KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9884366
nr 988 4366
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Fiskeläge, signerad i trycket, motivet: 22x28
Kondition: oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:37:29
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
19 okt
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund